Ayumi Kirihara appears in Hanidebi! Honey & Devil as an unsorted character with very long purple hair and pink eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 98870 |
|---|---|
| Name | Ayumi Kirihara |
| Other Names | 桐原 彩弓 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Hanidebi! Honey & Devil |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Mami Shitara, 設楽麻美, したら まみ |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 145cm |
| Bust | 88cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 82cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ayumi Kirihara
Profile
Ayumi Kirihara is a character from Hanidebi! Honey & Devil.
They have been indexed as Female Teen with Pink eyes and Purple hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Pink | |
| Hair Color | Purple | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| wgiybat joined |
Elias faved Seven Senses of the Reunion
|
| Alxdna joined |

Facebook 
Hanidebi! Honey & Devil
Elias faved