Nono Naruse is one of the main characters from Niizuma Lovely x Cation known for long brown hair and purple eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 98875 |
|---|---|
| Name | Nono Naruse |
| Other Names | 成瀬 乃々 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Niizuma Lovely x Cation |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Mami Shitara, 設楽麻美, したら まみ |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 150cm |
| Bust | 88cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 83cm |
| Blood Type | A |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Nono Naruse
Profile
Nono Naruse is a character from Niizuma Lovely x Cation.
They have been indexed as Female Teen with Purple eyes and Brown hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Chest | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Niizuma Lovely x Cation