Nanayo Souma is a character from Aquatic Mercury featuring medium-length blonde hair and purple eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 98922 |
|---|---|
| Name | Nanayo Souma |
| Other Names | 相馬 奈々代 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Aquatic Mercury |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Maki Tomonaga, 朋永真季, ともなが まき |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 158cm |
| Bust | 96cm |
| Waist | 62cm |
| Hip | 91cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Nanayo Souma
Profile
Nanayo Souma is a character from Aquatic Mercury.
They have been indexed as Female Adult with Purple eyes and Blonde / Yellow hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Animekid78 joined |

Facebook 
Aquatic Mercury