Anime girl Mizuho Tsurumatsu is a adult with hip / past hip length orange hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 98931 |
|---|---|
| Name | Mizuho Tsurumatsu |
| Other Names | 鶴松 瑞穂 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Love Love Sisters ~Hanayome & Shimai-tachi to no Doki Doki Harem Seikatsu~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Mana Arikawa, ありかわ真奈, ありかわ まな |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 170cm |
| Weight | 64kg |
| Bust | 92cm |
| Waist | 64cm |
| Hip | 95cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mizuho Tsurumatsu
Profile
Anime girl Mizuho Tsurumatsu is a character from Love Love Sisters ~Hanayome & Shimai-tachi to no Doki Doki Harem Seikatsu~.
They have been indexed as Female Adult with Blue eyes and Orange hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Orange | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Rexdts joined |
50
21
Facebook 
Love Love Sisters ~Hanayome & Shimai-tachi to no Doki Doki Harem Seikatsu~