Anime girl Kirari Hoshimiya is a teen with hip / past hip length blonde / yellow hair and green eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 99021 |
|---|---|
| Name | Kirari Hoshimiya |
| Other Names | 星宮 きらり |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Zettai Junshu ★ New Kozukuri World |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Asami Nakamura, 中村麻未, なかむら あさみ |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 155cm |
| Bust | 83cm |
| Cup Size | F |
| Waist | 54cm |
| Hips | 83cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kirari Hoshimiya
Profile
Anime girl Kirari Hoshimiya is a character from Zettai Junshu ★ New Kozukuri World.
They have been indexed as Female Teen with Green eyes and Blonde / Yellow hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Green | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Zettai Junshu ★ New Kozukuri World