Himeka Kushiro is a character from Hatsukoi Sankaime featuring very long brown hair and purple eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 99028 |
|---|---|
| Name | Himeka Kushiro |
| Other Names | 久代 姫夏 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Hatsukoi Sankaime |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Kei Mizusawa, 瑞沢渓, みずさわ けい |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 142cm |
| Bust | 73cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 80cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Himeka Kushiro
Profile
Himeka Kushiro is a character from Hatsukoi Sankaime.
They have been indexed as Female Teen with Purple eyes and Brown hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| blkopler joined |

Facebook 
Hatsukoi Sankaime