One of the notable characters from Wizards Complex, Yuuna Andou is recognized for very long brown hair and brown eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 99123 |
|---|---|
| Name | Yuuna Andou |
| Other Names | 安東 有那 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Wizards Complex |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Mia Naruse, 成瀬未亜, なるせ みあ |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 157cm |
| Bust | 82cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 82cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yuuna Andou
Profile
Yuuna Andou is a character from Wizards Complex.
They have been indexed as Female Teen with Brown eyes and Brown hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Brown | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Wizards Complex