One of the notable characters from Tsumi no Hikari Rendezvous, Mikan Tsugushiro is recognized for medium-length gray hair and pink eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 99157 |
|---|---|
| Name | Mikan Tsugushiro |
| Other Names | 継代 深柑 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Tsumi no Hikari Rendezvous |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Shiori Sawada, 澤田栞, さわだ しおり |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 149cm |
| Weight | 42kg |
| Bust | 73cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 76cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mikan Tsugushiro
Profile
Mikan Tsugushiro is a character from Tsumi no Hikari Rendezvous.
They have been indexed as Female Teen with Pink eyes and Gray hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Pink | |
| Hair Color | Gray | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| MargotN joined |

Facebook 
Tsumi no Hikari Rendezvous