One of the notable characters from Nakayoshi Kazoku Nara Kiss mo Nakadashi mo Touzen Da yo ne!, Yuuka Minazuki is recognized for long brown hair and brown eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 99602 |
|---|---|
| Name | Yuuka Minazuki |
| Other Names | 水無月 優香 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Nakayoshi Kazoku Nara Kiss mo Nakadashi mo Touzen Da yo ne! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Haruna Kirishima, 霧島はるな, きりしま はるな |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 153cm |
| Bust | 105cm |
| Cup Size | K |
| Waist | 58cm |
| Hips | 85cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yuuka Minazuki
Profile
Yuuka Minazuki is a character from Nakayoshi Kazoku Nara Kiss mo Nakadashi mo Touzen Da yo ne!.
They have been indexed as Female Teen with Brown eyes and Brown hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Brown | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Chest | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| crepe joined |
Elias faved Always a Catch!: How I Punched My Way into Marrying a Prince
|

Facebook 
Nakayoshi Kazoku Nara Kiss mo Nakadashi mo Touzen Da yo ne!
Elias faved