One of the notable characters from Nakayoshi Kazoku Nara Kiss mo Nakadashi mo Touzen Da yo ne!, Akari Kitamura is recognized for medium-length pink hair and blue / green eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 99605 |
|---|---|
| Name | Akari Kitamura |
| Other Names | 北村 あかり |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Nakayoshi Kazoku Nara Kiss mo Nakadashi mo Touzen Da yo ne! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Maya Suzuya, 鈴谷 まや, すずや まや |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 147cm |
| Bust | 103cm |
| Cup Size | J |
| Waist | 57cm |
| Hips | 84cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Akari Kitamura
Profile
Akari Kitamura is a character from Nakayoshi Kazoku Nara Kiss mo Nakadashi mo Touzen Da yo ne!.
They have been indexed as Female Teen with Blue / Green eyes and Pink hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue / Green | |
| Hair Color | Pink | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| fille996 joined |
| 258258258 joined |

Facebook 
Nakayoshi Kazoku Nara Kiss mo Nakadashi mo Touzen Da yo ne!