Miyuki is a character from Kamisama no Shippo ~Etogami-sama tachi no Ongaeshi~ featuring long blue hair, not visible eyes, and animal ears.
|
☰ Links
|
|
| ID | 99822 |
|---|---|
| Name | Miyuki |
| Other Names | みゆき |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Kamisama no Shippo ~Etogami-sama tachi no Ongaeshi~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Toa Yukimura, 雪村 とあ, ゆきむら とあ |
| Tags | |
| Personality | |
| Bust | 91cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Miyuki
Profile
Miyuki is a character from Kamisama no Shippo ~Etogami-sama tachi no Ongaeshi~.
They have been indexed as Female Adult with Not Visible eyes and Blue hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Not Visible | |
| Hair Color | Blue | |
| Hair Length | To Chest | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | Animal |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Silk joined |
| UPALL joined |
| IDK_ joined |
Luna_Bakugo faved Boku no Hero Academia: Final Season
|

Facebook 
Kamisama no Shippo ~Etogami-sama tachi no Ongaeshi~
Luna_Bakugo faved