Jun is an unsorted character from Kamisama no Shippo ~Etogami-sama tachi no Ongaeshi~ known for medium-length purple hair, blue eyes, and animal ears.
|
☰ Links
|
|
| ID | 99825 |
|---|---|
| Name | Jun |
| Other Names | じゅん |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Kamisama no Shippo ~Etogami-sama tachi no Ongaeshi~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Sakiko Fukata, 深田紗記子, ふかた さきこ |
| Tags | |
| Personality | |
| Bust | 86cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 84cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Jun
Profile
Jun is a character from Kamisama no Shippo ~Etogami-sama tachi no Ongaeshi~.
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and Purple hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Purple | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | Animal |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Kamisama no Shippo ~Etogami-sama tachi no Ongaeshi~