|
☰ Links
|
|
| ID | 99831 |
|---|---|
| Name | Anko |
| Other Names | あんこ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Kamisama no Shippo ~Etogami-sama tachi no Ongaeshi~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Kinako Yatsuhashi, 八ッ橋きなこ, やつはし きなこ |
| Tags | |
| Personality | |
| Bust | 72cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 73cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Anko
Profile
Anime girl Anko is a character from Kamisama no Shippo ~Etogami-sama tachi no Ongaeshi~.
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and Red hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Red | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | Animal |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| lololol joined |
| Chiibilina joined |

Facebook 
Kamisama no Shippo ~Etogami-sama tachi no Ongaeshi~