Erina Kuribayashi is an unsorted character from JK Netori Oni Choukyou known for very long black hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 99883 |
|---|---|
| Name | Erina Kuribayashi |
| Other Names | 栗林 江里奈 (くりばやし えりな) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | JK Netori Oni Choukyou |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 159cm |
| Weight | 55kg |
| Bust | 88cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 89cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Erina Kuribayashi
Profile
Erina Kuribayashi is a character from JK Netori Oni Choukyou.
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and Black hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Black | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Zona joined |

Facebook 
JK Netori Oni Choukyou