Kaname Fushiko appears in Motto! Haramase! Honoo no Oppai Chou Ero ♥ Appli Gakuen! as an unsorted character with short black hair and gray eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 99954 |
|---|---|
| Name | Kaname Fushiko |
| Other Names | 伏古 かなめ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Motto! Haramase! Honoo no Oppai Chou Ero ♥ Appli Gakuen! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Hiyori Usami, 宇佐美日和, うさみ ひより |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 165cm |
| Bust | 117cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kaname Fushiko
Profile
Kaname Fushiko is a character from Motto! Haramase! Honoo no Oppai Chou Ero ♥ Appli Gakuen!.
They have been indexed as Female Teen with Gray eyes and Black hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Gray | |
| Hair Color | Black | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| wgiybat joined |
Elias faved Seven Senses of the Reunion
|
| Alxdna joined |
3
14
Facebook 
Motto! Haramase! Honoo no Oppai Chou Ero ♥ Appli Gakuen!
Elias faved