|
☰ Links
|
|
| ID | 70415 |
|---|---|
| Name | Michiru Hyodo |
| Other Names | 氷堂 美智留 |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Saekano: How to Raise a Boring Girlfriend |
| Medientyp | anime |
| Gesprochen von | Sayuri Yahagi, 矢作紗友里, やはぎ さゆり |
| Tags | school uniform, knee highs |
| Persönlichkeit | |
| Birthday | December 18 |
| Sign | Sagittarius ♐ |
| Bust | 86cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 84cm |
Menü
|
|
| Day | |
13 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
14 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
12 Character of the Month nominations |
|
Michiru Hyodo
Profil
Anime girl Michiru Hyodo is a character from Saekano: How to Raise a Boring Girlfriend.
They have been indexed as Weiblich Teen with Lila eyes and Lila hair that is Kinnlang length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Lila | |
| Haarfarbe | Lila | |
| Haarlänge | Kinnlang | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen | Relations Graph
Cousin of Tomoya Aki
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Similar Characters
Kawaii or NOT?!
| nonono999 joined |
Darkrynthe faved Minami-ke (Series)
|
236
5
70
Facebook 
Saekano: How to Raise a Boring Girlfriend
Darkrynthe faved