Chiaki Mutsuura is an unsorted character from XX of the Dead known for 胸まで 黒 hair and 茶色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 100102 |
|---|---|
| Name | Chiaki Mutsuura |
| Other Names | 六浦 千明 (むつうら ちあき) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | XX of the Dead |
| Media Type | h-game |
| 声優 | |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 155cm |
| Bust | 82cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 80cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Chiaki Mutsuura
プロフィール
Chiaki Mutsuura is a character from XX of the Dead.
They have been indexed as 女性 Teen with 茶色 eyes and 黒 hair that is 胸まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 茶色 | |
| 毛の色 | 黒 | |
| 毛の長さ | 胸まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Natsu22s joined |
/from/XX of the Dead/uploads/chars/39134-1926281806.jpg)
Facebook 
XX of the Dead