Hasumi Yumezono appears in Shihai no Kyoudan 2 as one of the main characters with 腰まで 茶色 hair and 赤 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 101650 |
|---|---|
| Name | Hasumi Yumezono |
| Other Names | 夢園 蓮美(ゆめぞの はすみ) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Shihai no Kyoudan 2 |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Kasumi Yomogi, 蓬かすみ, よもぎ かすみ |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 157cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 87cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hasumi Yumezono
プロフィール
Hasumi Yumezono is a character from Shihai no Kyoudan 2.
They have been indexed as 女性 大人 with 赤 eyes and 茶色 hair that is 腰まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 赤 | |
| 毛の色 | 茶色 | |
| 毛の長さ | 腰まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| alexasnginx joined |
3
58
32
67/from/支配の教壇II/uploads/chars/39134-1326815940.jpg)
Facebook 
Shihai no Kyoudan 2