Zastin Deviluke is a character from To Love-ru - Trouble featuring 首まで 白 hair and 青 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 10449 |
|---|---|
| Name | Zastin Deviluke |
| Other Names | ザスティン |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | To Love-ru - Trouble |
| Media Type | ova |
| 声優 | Takehito Koyasu, 子安武人, こやす たけひと |
| タグ | demon, ahoge, armor, cape |
| Personality | |
| Birthday | April 1 |
| Sign | Aries ♈ |
| Height | 205cm |
| Weight | 108kg |
| Bust | 125cm |
| Waist | 111cm |
| Hip | 116cm |
| Blood Type | O |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Zastin Deviluke
プロフィール
Zastin Deviluke is a character from To Love-ru - Trouble.
They have been indexed as 男性 大人 with 青 eyes and 白 hair that is 首まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 男性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | 白 | |
| 毛の長さ | 首まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations | Relations Graph
Appears as | Edit Assignments
To Love-ru - Trouble (2008)
To Love-Ru- Trouble (2008)
Motto To Love-Ru (2008)
To Love-Ru (Series) (2008)
To Love-Ru Darkness (2012)
To LOVE-Ru Darkness 2nd (2015)
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 