|
☰ Links
|
|
| ID | 106149 |
|---|---|
| Name | Mako Yumegasaki |
| Other Names | 夢ヶ崎 魔恋, ゆめがさき まこ |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Chou Ero ♥ Succubus Gakuen! |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Rie Okamoto, 岡本理絵, おかもと りえ |
| タグ | ribbon tie, school uniform, ponytail, cheek curls |
| Personality | |
| Height | 160cm |
| Bust | 115cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mako Yumegasaki
プロフィール
Anime girl Mako Yumegasaki is a character from Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Chou Ero ♥ Succubus Gakuen!.
They have been indexed as 女性 Teen with オレンジ eyes and 茶色 hair that is 腰まで / 腰より length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | オレンジ | |
| 毛の色 | 茶色 | |
| 毛の長さ | 腰まで / 腰より | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
Elias rated Goblin Slayer ★★★★★
|
Elias faved Goblin Slayer
|
11
18
14
Facebook 
Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Chou Ero ♥ Succubus Gakuen!
Elias rated