☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 106987 |
|---|---|
| Name | Henrikka Mori |
| Other Names | 森ヘンリッカ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Saint Dorei Gakuen |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Mikoto Kisaragi, 如月美琴, きさらぎ みこと |
| タグ | wavy hair, suit, glasses |
| Personality | |
| Height | 170cm |
| Bust | 99cm |
| Waist | 61cm |
| Hip | 93cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Henrikka Mori
プロフィール
Anime girl Henrikka Mori is a character from Saint Dorei Gakuen.
They have been indexed as 女性 大人 with 青 eyes and 金髪 / 黄色 hair that is 胸まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | 金髪 / 黄色 | |
| 毛の長さ | 胸まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images
Comment
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Family Tree
Most liked six word reviews
Tribute
Kawaii or NOT?!
| Jfjfjjf joined |
HikaruShidaAEW1998 rated Mission: Yozakura Family Season 2 ★★★★★
|

Facebook 

HikaruShidaAEW1998 rated