One of the notable characters from Boku One ~End of Summer Days After~, Rina Amagi is recognized for 胸まで 茶色 hair and 紫 eyes.
See Other Versions of this Character
|
☰ Links
|
|
| ID | 107261 |
|---|---|
| Name | Rina Amagi |
| Other Names | 天城 里奈 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Boku One ~End of Summer Days After~ |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Yoshie Saitou, , さいとう よしえ |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 156cm |
| Bust | 93cm |
| Cup Size | H |
| Waist | 60cm |
| Hips | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rina Amagi
プロフィール
Rina Amagi is a character from Boku One ~End of Summer Days After~.
They have been indexed as 女性 Teen with 紫 eyes and 茶色 hair that is 胸まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 紫 | |
| 毛の色 | 茶色 | |
| 毛の長さ | 胸まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Boku One ~End of Summer Days After~