Anime girl Kokaku is a 大人 with 腰まで length 灰色 hair and 黄色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 109347 |
|---|---|
| Name | Kokaku |
| Other Names | 弧攪 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Bakunyuu Hitou Kitan ~Hitozuma Okami no In'yoku Hiwa~ |
| Media Type | h-game |
| 声優 | |
| タグ | traditional dress, hair ornament, hakama |
| Personality | |
| Height | 175cm |
| Bust | 129cm |
| Waist | 68cm |
| Weight | 65kg |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kokaku
プロフィール
Anime girl Kokaku is a character from Bakunyuu Hitou Kitan ~Hitozuma Okami no In'yoku Hiwa~.
They have been indexed as 女性 大人 with 黄色 eyes and 灰色 hair that is 腰まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 黄色 | |
| 毛の色 | 灰色 | |
| 毛の長さ | 腰まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Rexdts joined |
| anlessparky joined |
2
2
Facebook 
Bakunyuu Hitou Kitan ~Hitozuma Okami no In'yoku Hiwa~