|
☰ Links
|
|
| ID | 111487 |
|---|---|
| Name | Aina Akemiya |
| Other Names | 朱宮愛那 |
| Role | 主人公 |
| Primary Assignment | Omega Labyrinth |
| Media Type | video game |
| 声優 | Haruka Yamazaki, 山崎はるか, やまざき はるか |
| タグ | school uniform, sword, side ponytail, hair ribbon |
| Personality | |
| Birthday | June 27 |
| Sign | Cancer ♋ |
| Height | 162cm |
| Bust | 78cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 81cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Aina Akemiya
プロフィール
Anime girl Aina Akemiya is a character from Omega Labyrinth.
They have been indexed as 女性 Teen with 黄色 eyes and 茶色 hair that is 肩まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 黄色 | |
| 毛の色 | 茶色 | |
| 毛の長さ | 肩まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| rubyRoo joined |
Natsumimi rated Aria the Scarlet Ammo ★★★★★
|

Facebook 
Omega Labyrinth
Natsumimi rated