Eksistere Kyrenia is an unsorted character from Girl Cafe Gun known for 腰まで ピンク hair and 黄色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 112308 |
|---|---|
| Name | Eksistere Kyrenia |
| Other Names | イーコス・キレニア, Ekos Kyrenia |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Girl Cafe Gun |
| Media Type | mobile game |
| 声優 | Yukari Tamura, 田村ゆかり, たむら ゆかり |
| タグ | |
| Personality | |
| Age | 12 |
| Birthday | November 13 |
| Sign | Scorpio ♏ |
| Nationality | Norwegian |
| Height | 150cm |
| Weight | 35kg |
| Bust | 70cm |
| Waist | 50cm |
| Hip | 72cm |
| Blood Type | O |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Eksistere Kyrenia
プロフィール
Eksistere Kyrenia is a character from Girl Cafe Gun.
They have been indexed as 女性 Child with 黄色 eyes and ピンク hair that is 腰まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 黄色 | (青) |
| 毛の色 | ピンク | |
| 毛の長さ | 腰まで | |
| 大まかな年齢区分 | Child | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
台詞 | View All
“ Eksistere just needs JOKER~ ”
22
3
13
Facebook 
Girl Cafe Gun