One of the notable characters from The Cherry Blossoms I Saw With You ~Sister Wives~, Aiko Sawaki is recognized for 首まで 茶色 hair and 黄色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 112362 |
|---|---|
| Name | Aiko Sawaki |
| Other Names | 沢木藍子 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | The Cherry Blossoms I Saw With You ~Sister Wives~ |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Tenten, 天天, てんてん |
| タグ | dress, hairclip |
| Personality | |
| Birthday | May 23 |
| Sign | Gemini ♊ |
| Bust | 95cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Aiko Sawaki
プロフィール
Aiko Sawaki is a character from The Cherry Blossoms I Saw With You ~Sister Wives~.
They have been indexed as 女性 大人 with 黄色 eyes and 茶色 hair that is 首まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 黄色 | |
| 毛の色 | 茶色 | |
| 毛の長さ | 首まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations | Relations Graph
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
台詞 | View All
“ Is Aiko...... a shameful woman ”
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| DaikonnRadish joined |
| AquaflowZumaki joined |
3
4
Facebook 
The Cherry Blossoms I Saw With You ~Sister Wives~