Sae Hinata is a character from Bullied ~Revenge Hypnosis~ featuring 肩まで 茶色 hair and 青 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 112653 |
|---|---|
| Name | Sae Hinata |
| Other Names | 日向紗英 |
| Role | 敵対者 |
| Primary Assignment | Bullied ~Revenge Hypnosis~ |
| Media Type | ova |
| 声優 | Matsuri Mizuguchi, 水口まつり, みずぐち まつり |
| タグ | dark skin, school uniform, tanned, tan lines, swimsuit |
| Personality | |
| Height | 154cm |
| Weight | 48kg |
| Bust | 80cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 82cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Sae Hinata
プロフィール
Sae Hinata is a character from Bullied ~Revenge Hypnosis~.
They have been indexed as 女性 Teen with 青 eyes and 茶色 hair that is 肩まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | 茶色 | |
| 毛の長さ | 肩まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations | Relations Graph
Best friend of Izumi Nogami
Best friend of Minako Sanada
Enemy of Akitaka Tazaki
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Bullied ~Revenge Hypnosis~