Karen Strauss is a character from Kyonyuu Gunjin Shihai Saimin "Watashi no Ninmu wa Anata ni Gohoushi Suru Koto Desu. Ironna Ana o Gojiyuuni Otsukai Kudasai" featuring 首まで 白 hair and 紫 eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 115241 |
|---|---|
| Name | Karen Strauss |
| Other Names | カレン・ストラウス |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Kyonyuu Gunjin Shihai Saimin "Watashi no Ninmu wa Anata ni Gohoushi Suru Koto Desu. Ironna Ana o Gojiyuuni Otsukai Kudasai" |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Ren Haruna, 榛名れん, はるな れん |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 172cm |
| Bust | 93cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 87cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Karen Strauss
プロフィール
Karen Strauss is a character from Kyonyuu Gunjin Shihai Saimin "Watashi no Ninmu wa Anata ni Gohoushi Suru Koto Desu. Ironna Ana o Gojiyuuni Otsukai Kudasai".
They have been indexed as 女性 大人 with 紫 eyes and 白 hair that is 首まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 紫 | |
| 毛の色 | 白 | |
| 毛の長さ | 首まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Kyonyuu Gunjin Shihai Saimin "Watashi no Ninmu wa Anata ni Gohoushi Suru Koto Desu. Ironna Ana o Gojiyuuni Otsukai Kudasai" (2021)
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Weeb666999 joined |
SKyongmania faved One Piece Film: Strong World
|
SKyongmania rated One Piece Film: Strong World ★★★★★
|
10
9
Facebook 
SKyongmania faved