|
☰ Links
|
|
| ID | 117145 |
|---|---|
| Name | Haruka Taifuuji |
| Other Names | 大風寺遥 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Gangr*pe School "Stop-! ...Mom, don't look!" |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Yukari Honma, 本間ゆかり, ほんま ゆかり |
| タグ | turtleneck, mole |
| Personality | |
| Height | 163cm |
| Weight | 52kg |
| Bust | 89cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 90cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Haruka Taifuuji
プロフィール
Anime girl Haruka Taifuuji is a character from Gangr*pe School "Stop-! ...Mom, don't look!".
They have been indexed as 女性 大人 with 青 eyes and 青 hair that is 胸まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | 青 | |
| 毛の長さ | 胸まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| BlocksBoss joined |

Facebook 
Gangr*pe School "Stop-! ...Mom, don't look!"