One of the notable characters from Sister Juice, Miu Kohinata is recognized for 首まで 紫 hair and 茶色 eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 11925 |
|---|---|
| Name | Miu Kohinata |
| Other Names | 小日向 未卯 (こひなた みう) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Sister Juice |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Minami Hokuto, 北都南, ほくと みなみ |
| タグ | pjs, hat, ribbon |
| Personality | |
| Height | 146cm |
| Bust | 73cm |
| Waist | 50cm |
| Hip | 75cm |
| Blood Type | A |
Menu
|
|
| Day | |
1 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Miu Kohinata
プロフィール
Miu Kohinata is a character from Sister Juice.
They have been indexed as 女性 Teen with 茶色 eyes and 紫 hair that is 首まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 茶色 | |
| 毛の色 | 紫 | |
| 毛の長さ | 首まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
Recksley rated Redo of Healer ★★
|
Recksley faved Vermeil in Gold
|

Facebook 
Sister Juice
Recksley rated
Recksley faved