Niqe is a sub character from Kyonyuu Fantasy 5 -Ouji Leen- known for 首まで 灰色 hair, 緑 eyes, and elf ears.
|
☰ Links
|
|
| ID | 119573 |
|---|---|
| Name | Niqe |
| Other Names | ニケ, Nike |
| Role | Sub |
| Primary Assignment | Kyonyuu Fantasy 5 -Ouji Leen- |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Airi Ishihara, 石原 愛依梨, いしはら あいり |
| タグ | tanned, horns, earrings, pointy ears |
| Personality | |
| Bust | 101cm |
| Height | 158cm |
| Waist | 56cm |
| Hips | 88cm |
| Cup Size | K |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Niqe
プロフィール
Niqe is a character from Kyonyuu Fantasy 5 -Ouji Leen-.
They have been indexed as 女性 大人 with 緑 eyes and 灰色 hair that is 首まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 緑 | |
| 毛の色 | 灰色 | |
| 毛の長さ | 首まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | Elf |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
3
39
12
56
Facebook 
Kyonyuu Fantasy (Series)
Kyonyuu Fantasy 5 -Ouji Leen-