Wakaba is a character from Torikago Scrap March featuring 胸まで 紫 hair, 青 eyes, and 獣 ears.
|
☰ Links
|
|
| ID | 119707 |
|---|---|
| Name | Wakaba |
| Other Names | わかば |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Torikago Scrap March |
| Media Type | mobile game |
| 声優 | Yuuki Kuwahara, 桑原由気, くわはら ゆうき |
| タグ | hair ribbons, hairband, sandals, tail, jacket, braids, ahoge, fox ears |
| Personality | |
| Birthday | May 24 |
| Sign | Gemini ♊ |
| Height | 130cm |
| Weight | 32kg |
| Bust | 69cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 73cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Wakaba
プロフィール
Wakaba is a character from Torikago Scrap March.
They have been indexed as 女性 Teen with 青 eyes and 紫 hair that is 胸まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | 紫 | |
| 毛の長さ | 胸まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | 獣 |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| MrVladPlay joined |
| Natsu22s joined |

Facebook 
Torikago Scrap March