One of the notable characters from Ai Kiss 2, Riko Urushibara is recognized for 胸まで 金髪 / 黄色 hair and 青 eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 123409 |
|---|---|
| Name | Riko Urushibara |
| Other Names | 漆原莉子 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Ai Kiss 2 |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Yukina Yuzuki, 柚木 雪那, ゆずき ゆきな |
| タグ | school uniform, tie, earrings, cleavage, bag |
| Personality | |
| Birthday | November 13 |
| Sign | Scorpio ♏ |
| Blood Type | AB |
| Height | 150cm |
| Weight | 43kg |
| Bust | 80cm |
| Waist | 56cm |
| Hips | 80.6 |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Riko Urushibara
プロフィール
Riko Urushibara is a character from Ai Kiss 2.
They have been indexed as 女性 Teen with 青 eyes and 金髪 / 黄色 hair that is 胸まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | 金髪 / 黄色 | |
| 毛の長さ | 胸まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| AquaflowZumaki joined |

Facebook 
Ai Kiss 2
Ai Kiss 3