Anna Mukai is a character from Roppongi Sadistic Night featuring 胸まで 黒 hair and 灰色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 136176 |
|---|---|
| Name | Anna Mukai |
| Other Names | 向井アンナ |
| Role | Supporting |
| Primary Assignment | Roppongi Sadistic Night |
| Media Type | mobile game |
| 声優 | Chiaki Takahashi, たかはし智秋, たかはし ちあき |
| タグ | ponytail, suit, pumps, necklace, watch |
| Personality | |
| Birthday | October 20 |
| Sign | Libra ♎ |
| Height | 168cm |
| Bust | 89cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 83cm |
| Blood Type | AB |
| Age | 29 |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Anna Mukai
プロフィール
Anna Mukai is a character from Roppongi Sadistic Night.
They have been indexed as 女性 大人 with 灰色 eyes and 黒 hair that is 胸まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 灰色 | |
| 毛の色 | 黒 | |
| 毛の長さ | 胸まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 