One of the notable characters from Kyosei Shihai, Rumi Matsubayashi is recognized for 肩まで ピンク hair and 黄色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 137306 |
|---|---|
| Name | Rumi Matsubayashi |
| Other Names | 松林 瑠美 |
| Role | Sub |
| Primary Assignment | Kyosei Shihai |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Yukina Yuzuki, 柚木 雪那, ゆずき ゆきな |
| タグ | |
| Personality | |
| School Year | 2 |
| Height | 157cm |
| Bust | 85cm |
| Cup Size | D |
| Waist | 57cm |
| Hips | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rumi Matsubayashi
プロフィール
Rumi Matsubayashi is a character from Kyosei Shihai.
They have been indexed as 女性 Teen with 黄色 eyes and ピンク hair that is 肩まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 黄色 | |
| 毛の色 | ピンク | |
| 毛の長さ | 肩まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| eze joined |
43
67
88
Facebook 
Kyosei Shihai