|
☰ Links
|
|
| ID | 142111 |
|---|---|
| Name | Sagami Yamamoto |
| Other Names | 山本 相模, Gokurakuin Sagami |
| Role | Supporting |
| Primary Assignment | Minato Carnival FD |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Rio Natsuki, 夏樹リオ, なつき リオ |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 168cm |
| Bust | 95cm |
| Waist | 91cm |
| Hips | 97cm |
| Blood Type | B |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Sagami Yamamoto
プロフィール
Anime girl Sagami Yamamoto is a character from Minato Carnival FD.
They have been indexed as 女性 大人 with 紫 eyes and 黒 hair that is 腰まで / 腰より length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 紫 | |
| 毛の色 | 黒 | |
| 毛の長さ | 腰まで / 腰より | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations | Relations Graph
Mother of Maki Koshigoe
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| gore joined |

Facebook 