Lorri Nerdenskiold is a character from Minato Carnival FD featuring 腰まで 紫 hair, 青 eyes, and 獣 ears.
|
☰ Links
|
|
| ID | 142113 |
|---|---|
| Name | Lorri Nerdenskiold |
| Other Names | ローリ・ネーデンショルト, White Night's Hammer, Byakuya no Tettsui, Loli-Ane |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Minato Carnival FD |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Natsuko Kuwatani, 桑谷夏子, くわたに なつこ |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 144cm |
| Bust | 71cm |
| Waist | 59cm |
| Hips | 68cm |
| Blood Type | A |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Lorri Nerdenskiold
プロフィール
Lorri Nerdenskiold is a character from Minato Carnival FD.
They have been indexed as 女性 Teen with 青 eyes and 紫 hair that is 腰まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | 紫 | |
| 毛の長さ | 腰まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | 獣 |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| yARRA joined |

Facebook 