One of the notable characters from DeepOne -Ryoukai Shinpan-, Ichika Itsukino is recognized for 首まで ピンク hair and 黄色 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 144404 |
|---|---|
| Name | Ichika Itsukino |
| Other Names | 斎野 一花 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | DeepOne -Ryoukai Shinpan- |
| Media Type | h-game |
| 声優 | |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 158cm |
| Weight | 50kg |
| Birthday | May 24 |
| Sign | Gemini ♊ |
| Blood Type | O |
| Bust | 95cm |
| Waist | 63cm |
| Hips | 86cm |
| Cup Size | H |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ichika Itsukino
プロフィール
Ichika Itsukino is a character from DeepOne -Ryoukai Shinpan-.
They have been indexed as 女性 Teen with 黄色 eyes and ピンク hair that is 首まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 黄色 | |
| 毛の色 | ピンク | |
| 毛の長さ | 首まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
3
58
12
52
Facebook 
DeepOne -Ryoukai Shinpan-