|
☰ Links
|
|
| ID | 144405 |
|---|---|
| Name | Rosalia Lombardo |
| Other Names | ロザリア・ロンバルト |
| Role | Sub |
| Primary Assignment | DeepOne -Ryoukai Shinpan- |
| Media Type | h-game |
| 声優 | |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 138cm |
| Weight | 28kg |
| Birthday | February 14 |
| Sign | Aquarius ♒ |
| Blood Type | AB |
| Bust | 66cm |
| Waist | 47cm |
| Hips | 68cm |
| Cup Size | AA |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rosalia Lombardo
プロフィール
Anime girl Rosalia Lombardo is a character from DeepOne -Ryoukai Shinpan-.
They have been indexed as 女性 Child with 黄色 eyes and 灰色 hair that is 腰まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 黄色 | |
| 毛の色 | 灰色 | |
| 毛の長さ | 腰まで | |
| 大まかな年齢区分 | Child | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
Elias rated Clean Freak! Aoyama-kun ★★★★★
|
| swls326 joined |

Facebook 
DeepOne -Ryoukai Shinpan-
Elias rated