|
☰ Links
|
|
| ID | 148067 |
|---|---|
| Name | Nagi Nanami |
| Other Names | 七海 凪 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Relirium - Iseki to Deai to Bouken to |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Shizuka Itou, 伊藤静, いとう しずか |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 166cm |
| Bust | 95cm |
| Waist | 59cm |
| Hips | 91cm |
| Cup Size | H |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Nagi Nanami
プロフィール
Anime girl Nagi Nanami is a character from Relirium - Iseki to Deai to Bouken to.
They have been indexed as 女性 Teen with 紫 eyes and 茶色 hair that is 腰まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 紫 | |
| 毛の色 | 茶色 | |
| 毛の長さ | 腰まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Maicon joined |
| Kirbo joined |
3
15
12
52
Facebook 
Relirium - Iseki to Deai to Bouken to