|
☰ Links
|
|
| ID | 148084 |
|---|---|
| Name | Mana Misono |
| Other Names | 御園 愛 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Futago no Koi wa Minukenai |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Mai Ishihara, 石原舞, いしはら まい |
| タグ | |
| Personality | |
| Birthday | December 25 |
| Sign | Capricorn ♑ |
| Height | 158cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 56cm |
| Hips | 89cm |
| Cup Size | G |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mana Misono
プロフィール
Anime girl Mana Misono is a character from Futago no Koi wa Minukenai.
They have been indexed as 女性 Teen with 紫 eyes and 白 hair that is 肩まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 紫 | |
| 毛の色 | 白 | |
| 毛の長さ | 肩まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
Elias faved The Daily Life of a Single 29-Year-Old Adventurer
|

Facebook 
Futago no Koi wa Minukenai
Elias faved