|
☰ Links
|
|
| ID | 148093 |
|---|---|
| Name | Minatsu Homura |
| Other Names | 穂村 美夏 |
| Role | Sub |
| Primary Assignment | Choukyou Shidou Nisshi ~Gakuen Touseiroku~ |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Nadeko Kurashita, 倉下撫子, くらした なでこ |
| タグ | |
| Personality | |
| School Year | 3 |
| Height | 149cm |
| Bust | 79cm |
| Waist | 56cm |
| Hi[s | 83cm |
| Cup Size | A |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Minatsu Homura
プロフィール
Anime girl Minatsu Homura is a character from Choukyou Shidou Nisshi ~Gakuen Touseiroku~.
They have been indexed as 女性 Teen with 黄色 eyes and 青 hair that is 腰まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 黄色 | |
| 毛の色 | 青 | |
| 毛の長さ | 腰まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
Showofreader rated Adam's Sweet Agony ★★★★
|

Facebook 
Choukyou Shidou Nisshi ~Gakuen Touseiroku~
Showofreader rated