|
☰ Links
|
|
| ID | 148125 |
|---|---|
| Name | Rena Kurebayashi |
| Other Names | 紅林 玲那 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Toshiue Kanojo 2 |
| Media Type | h-game |
| 声優 | |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 148cm |
| Bust | 94cm |
| Waist | 56cm |
| Hips | 88cm |
| Cup Size | H |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rena Kurebayashi
プロフィール
Anime girl Rena Kurebayashi is a character from Toshiue Kanojo 2.
They have been indexed as 女性 Teen with 黄色 eyes and 黒 hair that is 胸まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 黄色 | |
| 毛の色 | 黒 | |
| 毛の長さ | 胸まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Corykassel joined |
| ShadowSpud joined |
| espnp joined |
| waver1111 joined |
AkayamiTatsuki faved Yowayowa Sensei
|
| Yuqii joined |

Facebook 
Toshiue Kanojo 2
AkayamiTatsuki faved