|
☰ Links
|
|
| ID | 148147 |
|---|---|
| Name | Suzume Azumino |
| Other Names | 安曇野 鈴芽 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Aibeya 3 |
| Media Type | h-game |
| 声優 | |
| タグ | |
| Personality | |
| Height | 160cm |
| Bust | 96cm |
| Waist | 62cm |
| Hips | 98cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Suzume Azumino
プロフィール
Anime girl Suzume Azumino is a character from Aibeya 3.
They have been indexed as 女性 Teen with 青 eyes and 栗色 hair that is 腰まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | 栗色 | |
| 毛の長さ | 腰まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
SilverWolfKing rated The Testament of Sister New Devil BURST ★★
|

Facebook 
Aibeya 3
SilverWolfKing rated