☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 20140 |
|---|---|
| Name | Mafuyu Orifushi |
| Other Names | 織節 真冬, おりふし まふゆ |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Kanojo x Kanojo x Kanojo Dokidoki Pack! |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Yukie Maeda, 前田ゆきえ, まえだ ゆきえ |
| タグ | pjs, bow, hair ribbons, twintails, flower, school uniform, stockings, short |
| Personality | Pervert |
| Height | 149cm |
| Weight | 40kg |
| Bust | 78cm |
| Waist | 45cm |
| Hip | 80cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
1 Character of the Month nominations |
|
Mafuyu Orifushi
プロフィール
Anime girl Mafuyu Orifushi is a character from Kanojo x Kanojo x Kanojo Dokidoki Pack!.
They have been indexed as 女性 Teen with 青 eyes and 金髪 / 黄色 hair that is 腰まで / 腰より length.
Profile
三姉妹の三女。主人公の2コ下。あまり感情の起伏がない娘。本が好き。
しかし性への好奇心は強く、いつも官能小説を読んでいる。
真冬がオナニーをしているところを主人公は何度か偶然見てしまう。
悪戯好きで負けず嫌いな面も。
「フフ…… 口よりも、身体のほうが素直ね」
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 青 | |
| 毛の色 | 金髪 / 黄色 | |
| 毛の長さ | 腰まで / 腰より | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations | Relations Graph
Younger Sister of Akina Orifushi
Younger Sister of Natsumi Orifushi
Cousin of Haruomi Shiki
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images
Comment
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Family Tree
Most liked six word reviews
Tribute
Kawaii or NOT?!
SuikaRobina rated Spy x Family ★★★★★
|
SuikaRobina faved Sentenced to Be a Hero: The Prison Records of Penal Hero Unit 9004
|
4
51

Facebook 

Kanojo x Kanojo x Kanojo Dokidoki Pack!
SuikaRobina rated
SuikaRobina faved