|
☰ Links
|
|
| ID | 22044 |
|---|---|
| Name | Red Spirit Olfa |
| Other Names | オルファリル・レッドスピリット |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Eternal Aseria Special Edition |
| Media Type | h-game |
| 声優 | |
| タグ | ahoge, staff, stockings, dress, gloves, twintails, hair ribbons |
| Personality | |
| Height | 138cm |
| Weight | 28kg |
| Bust | 63cm |
| Waist | 50cm |
| Hip | 54cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Red Spirit Olfa
プロフィール
Anime girl Red Spirit Olfa is a character from Eternal Aseria Special Edition.
They have been indexed as 女性 Child with 赤 eyes and 赤 hair that is 腰まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 赤 | |
| 毛の色 | 赤 | |
| 毛の長さ | 腰まで | |
| 大まかな年齢区分 | Child | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| fsdfsdfsdfs joined |
| Vincility joined |


Facebook 
Aselia the Eternal -The Spirit of Eternity Sword-
Eternal Aseria Special Edition