Aki Sahara is a character from Zettai Zecchou Seiki no Daihatsumei!! featuring 腰まで / 腰より 灰色 hair and 紫 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 28045 |
|---|---|
| Name | Aki Sahara |
| Other Names | 佐原 空希 (さはら あき) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Zettai Zecchou Seiki no Daihatsumei!! |
| Media Type | h-game |
| 声優 | |
| タグ | school uniform, hair ribbons, ribbon, vest |
| Personality | |
| Height | 158cm |
| Bust | 92cm |
| Waist | 59cm |
| Hips | 85cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Aki Sahara
プロフィール
Aki Sahara is a character from Zettai Zecchou Seiki no Daihatsumei!!.
They have been indexed as 女性 Teen with 紫 eyes and 灰色 hair that is 腰まで / 腰より length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 紫 | |
| 毛の色 | 灰色 | |
| 毛の長さ | 腰まで / 腰より | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| mangaka92 joined |
/from/ぜったい絶頂☆性器の大発明!! ―処女(おとめ)を狙う学園道具多発エロ―/uploads/chars/4758-83654262.jpg)
Facebook 
Zettai Zecchou Seiki no Daihatsumei!!