Sarara Mizuhara is one of the main characters from Zettai Zecchou Seiki no Daihatsumei!! known for 肩まで 茶色 hair and 赤 eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 28046 |
|---|---|
| Name | Sarara Mizuhara |
| Other Names | 水原 さらら (みずはら さらら) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Zettai Zecchou Seiki no Daihatsumei!! |
| Media Type | h-game |
| 声優 | |
| タグ | school uniform, ponytail, hairclip, flower |
| Personality | |
| Height | 153cm |
| Bust | 74cm |
| Waist | 53cm |
| Hips | 76cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Sarara Mizuhara
プロフィール
Sarara Mizuhara is a character from Zettai Zecchou Seiki no Daihatsumei!!.
They have been indexed as 女性 Teen with 赤 eyes and 茶色 hair that is 肩まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 赤 | |
| 毛の色 | 茶色 | |
| 毛の長さ | 肩まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| justSM4SH joined |
/from/ぜったい絶頂☆性器の大発明!! ―処女(おとめ)を狙う学園道具多発エロ―/uploads/chars/4758-1545775851.png)
Facebook 
Zettai Zecchou Seiki no Daihatsumei!!