☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 32236 |
|---|---|
| Name | Fuuko Mineyama |
| Other Names | 峰山 風子 (みねやま ふうこ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Let's Kaitou! Nusume-kei!? -Ano Ko no Heart no Nusumi-kata, Oshiemasu♪- |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Mitsu Takashiro, 高城みつ, たかしろ みつ |
| タグ | frills, bow, curly hair, cheek curls, chibi |
| Personality | |
| Height | 167cm |
| Bust | 99cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 89cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Fuuko Mineyama
プロフィール
Anime girl Fuuko Mineyama is a character from Let's Kaitou! Nusume-kei!? -Ano Ko no Heart no Nusumi-kata, Oshiemasu♪-.
They have been indexed as 女性 大人 with 茶色 eyes and 茶色 hair that is 腰まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 茶色 | (オレンジ) |
| 毛の色 | 茶色 | |
| 毛の長さ | 腰まで | |
| 大まかな年齢区分 | 大人 | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images
Comment
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
5/from/Let’s快盗!ヌすみ系!? -あの子のハートの盗み方、教えます♪-/uploads/chars/4758-1637048261.jpg)
Facebook 

Let's Kaitou! Nusume-kei!? -Ano Ko no Heart no Nusumi-kata, Oshiemasu♪-