Misa Hiraoka is a character from Epidemic featuring 耳まで 茶色 hair and 黄色 eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 34590 |
|---|---|
| Name | Misa Hiraoka |
| Other Names | 平岡 美沙 (ひらおか みさ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Epidemic |
| Media Type | h-game |
| 声優 | Miya Serizono, 芹園みや, せりぞの みや |
| タグ | school uniform, socks, school crest, bow |
| Personality | |
| Height | 155cm |
| Weight | 45kg |
| Bust | 82cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 80cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Misa Hiraoka
プロフィール
Misa Hiraoka is a character from Epidemic.
They have been indexed as 女性 Teen with 黄色 eyes and 茶色 hair that is 耳まで length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| 性別 | 女性 | |
| 目の色 | 黄色 | |
| 毛の色 | 茶色 | |
| 毛の長さ | 耳まで | |
| 大まかな年齢区分 | Teen | |
| 獣耳 | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Sasebo joined |
| Rayu0 joined |
/from/エピデミック~感染拡大~/uploads/chars/5688-517115997.jpg)
Facebook 
Epidemic